Разлика помеѓу преработките на „Џовани Бокачо“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 27 бајти ,  пред 10 години
с
r2.6.4) (Бот Додава: diq:Giovanni Boccaccio
с (r2.7.1) (Бот Додава: id:Giovanni Boccaccio)
с (r2.6.4) (Бот Додава: diq:Giovanni Boccaccio)
[[ka:ჯოვანი ბოკაჩო]]
[[ku:Giovanni Boccaccio]]
[[mrj:Боккаччо, Джованни]]
[[la:Iohannes Boccacius]]
[[lv:Džovanni Bokačo]]
[[no:Giovanni Boccaccio]]
[[nn:Giovanni Boccaccio]]
[[mrj:Боккаччо, Джованни]]
[[pms:Giovanni Boccaccio]]
[[nds:Giovanni Boccaccio]]
[[vec:Giovanni Boccaccio]]
[[vi:Giovanni Boccaccio]]
[[diq:Giovanni Boccaccio]]
[[zh:乔万尼·薄伽丘]]
126.790

уредувања

Прегледник