Разлика помеѓу преработките на „Александар Алехин“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 17 бајти ,  пред 10 години
с
r2.6.5) (Бот Менува: hu:Alekszandr Alekszandrovics Aljechin
с (r2.6.5) (Бот Менува: hu:Alekszandr Alekszandrovics Aljechin)
[[lb:Alexander Alexandrowitsch Aljechin]]
[[lt:Aleksandras Aliochinas]]
[[hu:Alekszandr AljehinAlekszandrovics Aljechin]]
[[mr:अलेक्सांद्र अलेखिन]]
[[ro:Alexandr Alehin]]
[[mn:Александр Алехин]]
[[nl:Aleksandr Aljechin]]
[[pl:Aleksander Alechin]]
[[pt:Alexander Alekhine]]
[[ro:Alexandr Alehin]]
[[ru:Алехин, Александр Александрович]]
[[simple:Alexander Alekhine]]
3.967

уредувања

Прегледник