Апостол Тома: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 16 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: fa:توما
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: ga:Naomh Tomás)
с (r2.7.1) (Бот Додава: fa:توما)
[[es:Tomás el Apóstol]]
[[eo:Sankta Tomaso]]
[[fa:توما]]
[[fr:Thomas (apôtre)]]
[[fy:Tomas (apostel)]]
5.104

уредувања

Прегледник