Прејди на содржината

Мазендеран: Разлика помеѓу преработките

Додадени 2 бајти ,  пред 11 година
с
r2.5.4) (Бот Менува: war:Māzandarān (lalawigan)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: ckb:پارێزگای مازەندەران)
с (r2.5.4) (Бот Менува: war:Māzandarān (lalawigan))
[[uk:Мазендеран]]
[[ur:ماژندران]]
[[war:MazandaranMāzandarān (lalawigan)]]
[[zh:馬贊德蘭省]]
5.215

уредувања