Фердинанд II (Арагон): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
[[pt:Fernando II de Aragão]]
[[ro:Ferdinand al II-lea de Aragon]]
[[ru:Фердинанд II Арагонский(король Арагона)]]
[[scn:Firdinannu II di Aragona]]
[[simple:Ferdinand II of Aragon]]
6.131

уредување

Прегледник