Виолина: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 11 година
с
r2.5.1) (Бот Менува: mhr:Скрипке
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.6.1) (Бот Додава: kk:Скрипка)
с (r2.5.1) (Бот Менува: mhr:Скрипке)
[[nn:Fiolin]]
[[oc:Violon]]
[[mhr:СкрипкаСкрипке]]
[[pnb:وائلن]]
[[km:វីយោឡុង]]
59.415

уредувања

Прегледник