Прејди на содржината

229 (број): Разлика помеѓу преработките

Додадени 38 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: eu:Berrehun eta hogeita bederatzi
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: az:229 (ədəd))
с (r2.7.1) (Бот Додава: eu:Berrehun eta hogeita bederatzi)
[[az:229 (ədəd)]]
[[en:229 (number)]]
[[eu:Berrehun eta hogeita bederatzi]]
[[fa:۲۲۹ (عدد)]]
[[fr:229 (nombre)]]
34.422

уредувања