Разлика помеѓу преработките на „Вера Рафајловска“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
нема опис на уредувањето
с
с
 
Во моментов е претседател на Македонската асоцијација на сметководители и финансиери. Зборува [[француски]], [[словенечки]], [[српски]], [[хрватски]] и [[бугарски]] јазик.
 
{{Состав на Владата на Македонија (2006)}}
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Рафајловска}}

Прегледник