Разлика помеѓу преработките на „Михајло Маневски“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 70 бајти ,  пред 10 години
с
нема опис на уредувањето
с
с
{{Македонија-политичар-никулец}}
 
{{Состав на Владата на Македонија (2006)}}
{{Состав на Владата на Република Македонија}}
[[Категорија:Македонски политичари]]

Прегледник