Разлика помеѓу преработките на „Вера Рафајловска“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 124 бајти ,  пред 9 години
с
нема опис на уредувањето
с (Бот: козметички промени)
с
Во моментов е претседател на Македонската асоцијација на сметководители и финансиери. Зборува [[француски]], [[словенечки]], [[српски]], [[хрватски]] и [[бугарски]] јазик.
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Рафајловска}}
[[Категорија:Македонски политичари]]
[[Категорија:Состав на Владата на Република Македонија од 2006]]
[[Категорија:Политичари од НСДП]]
 
[[sr:Вера Рафајловска]]

Прегледник