Пентархија: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 69 бајти ,  пред 11 година
нема опис на уредувањето
с (Бот Додава: pt:Pentarquia)
Нема опис на уредувањето
[[fr:Pentarchie]]
[[he:פנטרכיה]]
[[it:Quadruplice Alleanza (1815)]]
[[nl:Quadruple Alliantie (1814)]]
[[pl:Pentarchia]]
[[pt:Pentarquia]]
3

уредувања

Прегледник