Пентархија: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 18 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: pt:Pentarquia
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот: козметички промени)
с (Бот Додава: pt:Pentarquia)
[[nl:Quadruple Alliantie (1814)]]
[[pl:Pentarchia]]
[[pt:Pentarquia]]
[[sr:Пентархија]]
85.496

уредувања

Прегледник