Разлика помеѓу преработките на „Тврдина“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 12 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Менува: hi:किलाबंदी
с (Бот Додава: zh, qu, fr, ko, he, ta, lv, ay, id, ja, vi, sh, ga, ar, hi, eo, sk, new, th, ro, la, be-x-old, sl, te, hr)
с (Бот Менува: hi:किलाबंदी)
[[ga:Daingniú]]
[[ko:요새]]
[[hi:किलाकिलाबंदी]]
[[hr:Fortifikacija]]
[[id:Benteng]]
85.496

уредувања

Прегледник