Категорија:Починати во 1194 година: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
с (r2.7.1) (Бот Додава: nn:Kategori:Døde i 1194)
с (r2.6.4) (Бот Додава: tt:Төркем:1194 елда вафатлар)
[[fi:Luokka:Vuonna 1194 kuolleet]]
[[sv:Kategori:Avlidna 1194]]
[[tt:Төркем:1194 елда вафатлар]]
[[th:หมวดหมู่:บุคคลที่เสียชีวิตในปี พ.ศ. 1737]]
[[tr:Kategori:1194 yılında ölenler]]
127.116

уредувања

Прегледник