Разлика помеѓу преработките на „Викторија (Австралија)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.6.1) (Бот Додава: gl:Victoria, Australia
с (r2.7.1) (Бот Додава: af:Victoria (Australië))
с (r2.6.1) (Бот Додава: gl:Victoria, Australia)
[[gv:Victoria, yn Austrail]]
[[gd:Victoria, Astràilia]]
[[gl:Victoria, Australia]]
[[ko:빅토리아 주]]
[[hi:विक्टोरिया (ऑस्ट्रेलिया)]]
1.410

уредувања

Прегледник