Разлика помеѓу преработките на „Сили на Оската“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 35 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: be-x-old:Краіны Восі
с (r2.7.1) (Бот Додава: gl:Potencias do Eixo)
с (r2.7.1) (Бот Додава: be-x-old:Краіны Восі)
[[bn:দ্বিতীয় বিশ্বযুদ্ধে অক্ষশক্তি]]
[[be:Краіны нацысцкага блоку]]
[[be-x-old:Краіны Восі]]
[[bs:Sile osovine]]
[[br:Ahel Roma-Berlin-Tokyo]]
86.434

уредувања

Прегледник