Прејди на содржината

Хирохито: Разлика помеѓу преработките

Додадени 2 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Менува: ku:Hîrohîto
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: bo:ཧི་རོ་ཧི་ཐོ།; козметички промени)
с (r2.7.1) (Бот Менува: ku:Hîrohîto)
[[kk:Хирохито]]
[[sw:Hirohito wa Japani]]
[[ku:HirohitoHîrohîto]]
[[la:Hirohitus]]
[[lv:Hirohito]]
24.517

уредувања