Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1624 година“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
с (r2.5.1) (Бот Додава: se:Category:Jápmimat 1624)
с (r2.6.4) (Бот Додава: tt:Төркем:1624 елда вафатлар)
[[fi:Luokka:Vuonna 1624 kuolleet]]
[[sv:Kategori:Avlidna 1624]]
[[tt:Төркем:1624 елда вафатлар]]
[[th:หมวดหมู่:บุคคลที่เสียชีวิตในปี พ.ศ. 2167]]
[[tr:Kategori:1624 yılında ölenler]]
126.849

уредувања

Прегледник