Лигурско Море: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 23 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: hsb:Ligurske morjo
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: id:Laut Liguria)
с (r2.7.1) (Бот Додава: hsb:Ligurske morjo)
[[hy:Լիգուրյան ծով]]
[[hi:लिगुरियन सागर]]
[[hsb:Ligurske morjo]]
[[hr:Ligursko more]]
[[id:Laut Liguria]]
86.434

уредувања

Прегледник