Адам Смит: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 25 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.5) (Бот Додава: kk:Смит Адам
[проверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.6.5) (Бот Додава: my:စမစ်အေ)
с (r2.6.5) (Бот Додава: kk:Смит Адам)
[[jv:Adam Smith]]
[[ka:ადამ სმითი]]
[[kk:Смит Адам]]
[[sw:Adam Smith]]
[[ku:Adam Smith]]
[[arz:ادم سميث]]
[[ms:Adam Smith]]
[[ro:Adam Smith]]
[[mn:Адам Смит]]
[[my:စမစ်အေ]]
[[pt:Adam Smith]]
[[kaa:Adam Smith]]
[[ro:Adam Smith]]
[[qu:Adam Smith]]
[[rue:Адам Сміт]]
3.967

уредувања

Прегледник