Прејди на содржината

Медицина: Разлика помеѓу преработките

Додадени 24 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.1) (Бот Додава: kk:Медицина
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Менува: nds-nl:Geneaskeunde)
с (r2.6.1) (Бот Додава: kk:Медицина)
[[ka:მედიცინა]]
[[csb:Medicëna]]
[[kk:Медицина]]
[[ky:Медицина]]
[[sw:Tiba]]
1.410

уредувања