112 (број): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 23 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: eu:Ehun eta hamabi
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: ro:112 (număr))
с (r2.7.1) (Бот Додава: eu:Ehun eta hamabi)
[[cv:112 (хисеп)]]
[[en:112 (number)]]
[[eu:Ehun eta hamabi]]
[[fa:۱۱۲ (عدد)]]
[[fr:112 (nombre)]]
34.422

уредувања

Прегледник