Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 40-тите“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
с (Бот Додава: eu:Kategoria:40ko hamarkadako heriotzak)
с (r2.6.4) (Бот Додава: tt:Төркем:40-елларда вафатлар)
[[fi:Luokka:40-luvulla kuolleet]]
[[sv:Kategori:Avlidna 40-talet]]
[[tt:Төркем:40-елларда вафатлар]]
[[th:หมวดหมู่:บุคคลที่เสียชีวิตในคริสต์ทศวรรษ 40]]
[[zh:Category:40年代逝世]]
126.981

уредување

Прегледник