Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1052 година“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
с (Бот Додава: id:Kategori:Kelahiran 1052)
с (r2.6.4) (Бот Додава: tt:Төркем:1052 елда туганнар)
[[fi:Luokka:Vuonna 1052 syntyneet]]
[[sv:Kategori:Födda 1052]]
[[tt:Төркем:1052 елда туганнар]]
[[th:หมวดหมู่:บุคคลที่เกิดในปี พ.ศ. 1595]]
[[tr:Kategori:1052 doğumlular]]
126.582

уредувања

Прегледник