Разлика помеѓу преработките на „Маргица Антевска“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 2 бајти ,  пред 9 години
с
Бот: козметички промени
с (Брзо додавање категорија Живи луѓе (со користење на HotCat))
с (Бот: козметички промени)
== Надворешни врски ==
 
* [http://www.youtube.com/watch?v=4_4v-zDgHLo Судбо на Фолк Хит]
 
* [http://www.youtube.com/watch?v=YSJgIvqVXLE&feature=related Без тебе]
 
* [http://www.youtube.com/watch?v=XVvO_VFfNrA&feature=related Ој, Ѕвездо, Ѕвездо]
 
* [http://www.youtube.com/watch?v=yyX2l3brObU Охридска Романса]
 
[[Категорија:Македонски пејачи]]
 
[[Категорија:Кумановци]]
 
[[Категорија:Живи луѓе]]
170

уредувања

Прегледник