Разлика помеѓу преработките на „Вера Которка“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 4 бајти ,  пред 9 години
с
Бот: козметички промени
с (Бот: козметички промени)
 
[[Категорија:Кумановци]]
 
[[Категорија:Македонски партизани]]
 
[[Категорија:Учесници во НОБ]]
 
[[Категорија:Скоевци]]
 
[[Категорија:Починати во Кочанско]]
170

уредувања

Прегледник