Прејди на содржината

1580-ти: Разлика помеѓу преработките

Додадени 23 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.4) (Бот Додава: tt:1580-еллар
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Додава: yo:Ẹ̀wádún 1580)
с (r2.6.4) (Бот Додава: tt:1580-еллар)
[[sv:1580-talet]]
[[ta:1580கள்]]
[[tt:1580-еллар]]
[[tk:1580ýý]]
[[uk:1580-ті]]
127.228

уредувања