Западна конференција (НБА): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.1) (Бот Додава: et:Läänekonverents
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.6.5) (Бот Менува: ko:웨스턴 콘퍼런스 (NBA))
с (r2.7.1) (Бот Додава: et:Läänekonverents)
[[ca:Conferència Oest]]
[[de:Western Conference (NBA)]]
[[et:Läänekonverents]]
[[en:Western Conference (NBA)]]
[[es:Conferencia Oeste de la NBA]]
86.434

уредувања

Прегледник