Прејди на содржината

Дирк Новицки: Разлика помеѓу преработките

Додадени 2 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.5) (Бот Менува: fa:دیرک نویتسکی
[непроверена преработка][проверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Додава: et:Dirk Nowitzki)
с (r2.6.5) (Бот Менува: fa:دیرک نویتسکی)
[[es:Dirk Nowitzki]]
[[eu:Dirk Nowitzki]]
[[fa:درکدیرک نویتسکی]]
[[fr:Dirk Nowitzki]]
[[gl:Dirk Nowitzki]]
1.372

уредувања