Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1505 година“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
с (Бот Додава: se:Category:Riegádeamit 1505)
с (r2.6.4) (Бот Додава: tt:Төркем:1505 елда туганнар)
[[fi:Luokka:Vuonna 1505 syntyneet]]
[[sv:Kategori:Födda 1505]]
[[tt:Төркем:1505 елда туганнар]]
[[th:หมวดหมู่:บุคคลที่เกิดในปี พ.ศ. 2048]]
[[tr:Kategori:1505 doğumlular]]
126.849

уредувања

Прегледник