Француска револуција: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Додава: kk:Француз революциясы)
[[sq:Revolucioni Francez]]
[[scn:Rivuluzzioni francisa]]
[[si:ප්‍රංශ විප්ලවය]]
[[simple:French Revolution]]
[[sk:Francúzska revolúcia]]
8.502

уредувања

Прегледник