Разлика помеѓу преработките на „Бенџамин Френклин“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 43 бајти ,  пред 10 години
с
r2.6.4) (Бот Додава: kk:Франклин Бенджамин
с (r2.7.1) (Бот Додава: be:Бенджамін Франклін)
с (r2.6.4) (Бот Додава: kk:Франклин Бенджамин)
[[kn:ಬೆಂಜಮಿನ್ ಫ್ರ್ಯಾಂಕ್ಲಿನ್]]
[[ka:ბენჯამინ ფრანკლინი]]
[[kk:Франклин Бенджамин]]
[[ht:Benjamin Franklin]]
[[la:Beniaminus Franklinius]]
126.849

уредувања

Прегледник