Француска револуција: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.6.4) (Бот Додава: kk:Француз революциясы
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: sc:Revolutzione frantzesa)
с (r2.6.4) (Бот Додава: kk:Француз революциясы)
[[krc:Уллу француз революция]]
[[ka:საფრანგეთის რევოლუცია]]
[[kk:Француз революциясы]]
[[kw:Domhwelans Frynkek]]
[[sw:Mapinduzi ya Ufaransa]]
127.214

уредувања

Прегледник