Разлика помеѓу преработките на „Бенџамин Френклин“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 43 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: be:Бенджамін Франклін
с (r2.7.1) (Бот Додава: jv:Benjamin Franklin)
с (r2.7.1) (Бот Додава: be:Бенджамін Франклін)
[[bn:বেঞ্জামিন ফ্রাঙ্কলিন]]
[[zh-min-nan:Benjamin Franklin]]
[[be:Бенджамін Франклін]]
[[be-x-old:Бэнджамін Франклін]]
[[br:Benjamin Franklin]]
[[arz:بينچامين فرانكلين]]
[[ms:Benjamin Franklin]]
[[ro:Benjamin Franklin]]
[[mn:Бенжамин Франклин]]
[[nl:Benjamin Franklin]]
[[pl:Benjamin Franklin]]
[[pt:Benjamin Franklin]]
[[ro:Benjamin Franklin]]
[[ru:Франклин, Бенджамин]]
[[sq:Benjamin Franklin]]
86.434

уредувања

Прегледник