Донтов метод: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
Донтов метод преместена како Д`Онтов метод преку пренасочување: Правилно е Д'Онтов метод. Веќе има можност за пренасочување од Донто...
с (Д`Онтов метод преместена како Донтов метод)
с (Донтов метод преместена како Д`Онтов метод преку пренасочување: Правилно е Д'Онтов метод. Веќе има можност за пренасочување од Донто...)
3.887

уредувања

Прегледник