Прејди на содржината

1380-ти: Разлика помеѓу преработките

Додадени 25 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.5) (Бот Додава: yo:Ẹ̀wádún 1380
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Брише: ksh:1380-er Joohre)
с (r2.6.5) (Бот Додава: yo:Ẹ̀wádún 1380)
[[uk:1380-ті]]
[[vi:Thập niên 1380]]
[[yo:Ẹ̀wádún 1380]]
[[zh-yue:1380年代]]
[[zh:1380年代]]
4.013

уредувања