Разлика помеѓу преработките на „Повикувачки број“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 60 бајти ,  пред 10 години
с
Брзо додавање категорија Телефонски броеви (со користење на HotCat)
с (Брзо додавање категорија Телефонија (со користење на HotCat))
с (Брзо додавање категорија Телефонски броеви (со користење на HotCat))
 
[[Категорија:Телефонија]]
 
[[Категорија:Телефонски броеви]]
3.886

уредувања

Прегледник