Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1402 година“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.1) (Бот Додава: uk:Категорія:Померли 1402
с (r2.7.1) (Бот Додава: uk:Категорія:Померли 1402)
[[th:หมวดหมู่:บุคคลที่เสียชีวิตในปี พ.ศ. 1945]]
[[tr:Kategori:1402 yılında ölenler]]
[[uk:Категорія:Померли 1402]]
[[vi:Thể loại:Mất 1402]]
[[zh:Category:1402年逝世]]
86.434

уредувања

Прегледник