Разлика помеѓу преработките на „Корисник:CocuBot“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 25 бајти ,  пред 10 години
с
r2.6.1) (Бот Додава: hsb:Wužiwar:CocuBot
с (r2.6.1) (Бот Додава: bn, br, dv, fiu-vro, fy, gl, is, ksh, mr, nds, pfl, sq, sr, tr, uk, ur)
с (r2.6.1) (Бот Додава: hsb:Wužiwar:CocuBot)
[[hy:Մասնակից:CocuBot]]
[[hi:सदस्य:CocuBot]]
[[hsb:Wužiwar:CocuBot]]
[[hr:Suradnik:CocuBot]]
[[io:Uzanto:CocuBot]]
1.410

уредувања

Прегледник