Разлика помеѓу преработките на „Размножување“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 33 бајти ,  пред 10 години
с
r2.6.2) (Бот Додава: ckb:تۆرەمخستنەوە
с (r2.7.1) (Бот Додава: oc:Reproduccion)
с (r2.6.2) (Бот Додава: ckb:تۆرەمخستنەوە)
[[ro:Reproducere]]
[[qu:Miraykuy]]
[[ru:Размножение]]
[[rue:Розмножованя]]
[[ru:Размножение]]
[[simple:Reproduction]]
[[sk:Rozmnožovanie]]
[[sl:Razmnoževanje]]
[[ckb:تۆرەمخستنەوە]]
[[sr:Репродукција]]
[[sh:Razmnožavanje]]
2.347

уредувања

Прегледник