Француска револуција: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.1) (Бот Додава: sc:Revolutzione frantzesa
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.6.3) (Бот Додава: gn:Ñorairõ Hyãsia)
с (r2.7.1) (Бот Додава: sc:Revolutzione frantzesa)
[[ro:Revoluția franceză]]
[[rm:Revoluziun franzosa]]
[[ru:Великая французская революция]]
[[rue:Велика французьска револуція]]
[[ru:Великая французская революция]]
[[sc:Revolutzione frantzesa]]
[[sq:Revolucioni Francez]]
[[scn:Rivuluzzioni francisa]]
34.422

уредувања

Прегледник