Разлика помеѓу преработките на „Телевизија“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 17 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: fo:Sjónvarp
с (r2.7.1) (Бот Менува: ps:تلويزون)
с (r2.7.1) (Бот Додава: fo:Sjónvarp)
[[fa:تلویزیون]]
[[hif:Television]]
[[fo:Sjónvarp]]
[[fr:Télévision]]
[[fy:Televyzje]]
[[ms:Televisyen]]
[[mwl:Telibison]]
[[ro:Televiziune]]
[[my:တယ်လီဗစ်ရှင်း]]
[[nl:Televisie]]
[[pt:Televisão]]
[[crh:Telekörüv]]
[[ro:Televiziune]]
[[qu:Ñawikaruy]]
[[ru:Телевидение]]
86.434

уредувања

Прегледник