Разлика помеѓу преработките на „Категорија:1986“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 23 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: se:Category:1986
с (r2.5.1) (Бот Брише: li:Categorie:1986)
с (Бот Додава: se:Category:1986)
[[ru:Категория:1986 год]]
[[sah:Категория:1986]]
[[se:Category:1986]]
[[sq:Kategoria:1986]]
[[simple:Category:1986]]
[[fi:Luokka:1986]]
[[sv:Kategori:1986]]
[[tl:KaurianKategorya:1986]]
[[ta:பகுப்பு:1986]]
[[tt:Төркем:1986]]
6.057

уредувања

Прегледник