Промени

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 6 бајти ,  пред 8 години
с
Бот Менува: nah:Yibuti
[[ms:Djibouti]]
[[my:ဂျီဘူတီနိုင်ငံ]]
[[nah:Yibuti (nci)]]
[[na:Djibouti]]
[[nl:Djibouti (land)]]
8.502

уредувања

Прегледник