Влада: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 4 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Менува: cu:Дрьжавьно строѥниѥ
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: ln:Guvɛnɛmá)
с (r2.7.1) (Бот Менува: cu:Дрьжавьно строѥниѥ)
[[simple:Government]]
[[sk:Vláda]]
[[cu:Дрьжавьно строѥниѥ]]
[[cu:Дрьжа́вьно строѥ́ниѥ]]
[[sl:Vladavina]]
[[ckb:حکوومەت]]
24.517

уредувања

Прегледник