Алберт Сониксен: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 68 бајти ,  пред 11 година
нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: {{Инфокутија за личност | име= Алберт Сониксен| портрет=AlbertSoniksen.jpg | px=150п| опис=амер...)
 
Нема опис на уредувањето
== Извори ==
<references/>
[[Категорија:Американски новинари|С]]
[[bg:Алберт Сониксен]]

Прегледник