Прејди на содржината

Гренобл: Разлика помеѓу преработките

Додадени 17 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.4) (Бот Додава: nap:Grenoble
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: fy:Grenoble)
с (r2.6.4) (Бот Додава: nap:Grenoble)
[[nl:Grenoble]]
[[ja:グルノーブル]]
[[nap:Grenoble]]
[[no:Grenoble]]
[[nn:Grenoble]]
127.231

уредување