Прејди на содржината

Централна дивизија (НБА): Разлика помеѓу преработките

с
r2.6.4) (Бот Додава: pl:Central Division (NBA)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.6.5) (Бот Додава: ru:Центральный дивизион (НБА))
с (r2.6.4) (Бот Додава: pl:Central Division (NBA))
[[hu:Központi csoport (NBA)]]
[[no:Central Division]]
[[pl:Central Division (NBA)]]
[[pt:Divisão Central (NBA)]]
[[ru:Центральный дивизион (НБА)]]
6.131

уредување