Прво српско востание: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.1) (Бот Додава: sv:Första serbiska upproret
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (r2.7.1) (Бот Додава: sv:Första serbiska upproret)
[[sh:Prvi srpski ustanak]]
[[fi:Serbien ensimmäinen kansannousu]]
[[sv:Första serbiska upproret]]
[[uk:Перше сербське повстання]]
86.434

уредувања

Прегледник