Разлика помеѓу преработките на „Кореја“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 20 бајти ,  пред 9 години
с
r2.5.2) (Бот Брише: ca:Península de Corea Менува: jbo:dcosyn/xanguk
с (r2.7.1) (Бот Додава: sr:Кореја)
с (r2.5.2) (Бот Брише: ca:Península de Corea Менува: jbo:dcosyn/xanguk)
[[br:Korea]]
[[bg:Корея]]
[[ca:Península de Corea]]
[[cs:Korea]]
[[cy:Corea]]
[[lv:Koreja]]
[[lt:Korėja]]
[[jbo:dcosyn/xanguk]]
[[mr:कोरिया]]
[[ms:Korea]]
[[ro:Coreea]]
[[nl:Korea]]
[[ne:कोरिया]]
[[pl:Korea]]
[[pt:Coreia]]
[[ro:Coreea]]
[[qu:Kuriya]]
[[ru:Корея]]
24.401

уредување

Прегледник

Лични алатки

Именски простори

Варијанти

Повеќе